< >
Mikropları Bize Bırakın
Haşere, sürüngen ve kemirgenlerden tamamen kurtulmanın en etkili çözümü bizde...

0 (312) 483 00 23

Sterilizasyon İle İlgili Bilgi Edinin
Sterilizasyon Nedir? Sterilizasyon Yöndemleri Nelerdir?
Detay için Tıklayın
Dezenfeksiyon İle İlgili Bilgi Edinin
Dezenfeksiyon Nedir ?
Detay İçin Tıklayın
Bakterilerle Savaştayız...
Tüm bakterilere savaş açtık. Bu konuda tecrübeli elemanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımızla ortamdaki tüm bakteriler artık bizden korksun...

CLEAN-İQ

Uygulama

Kullanıma hazır bir üründür, dozaj sorunu yoktur. Uygulanacak yüzeyler genel temizliği yapılmış ve kuru olmalıdır. Kendinden spreyli ambalaj ile yaklaşık 30 cm uzaklıktan yüzeyin her tarafına temas edecek şekilde püskürterek uygulanır. Yüzeyin her yerine teması kesinleştirmek için emici özelliği olmayan elyaf bir bezle silinmesinde fayda vardır. Su bazlı özelliği nedeniyle aktif hale gelmesi için spreyleme sonrasında 3-5 dakika kuruması beklenmeli, bu süreç içerisinde yüzeyde başkaca bir işlem yapılmamalıdır.

Kullanım miktarı ve etki alanı

1 m2 alana 2,5 – 3 ml miktarda (yaklaşık 15-16 sprey) temas sağlanmalıdır. Kendinden spreyli 250 ml ambalaj ile 100 m2 yüzey, 500 ml ambalaj ile 200 m2 yüzey koruma altına alınmaktadır.

Uygulama sonrası temizlik

Ürünün kalıcı etki süresi 28-30 gün olup bu süre zarfınca yüzeyde aktif koruma özelliği sürmektedir. Süre zarfında kullanımına devam edilen yüzeylerde yapılacak genel temizlik maddelerine (su, sabun vs.) karşı dirençlidir, koruyucu etkisini sürdürür. Ancak yapılacak genel temizliklerde asidik ve iritan özelliği olan inceltici kimyasalların kullanılması kalıcı etki süresinin kısalmasına yol açabilir.

GÜVENLİK İBARELERİ

  • S12 Çocuklardan uzak tutun. S36/37 Pülverizasyon anında koruyucu eldiven ve gözlük kullanın ve göze direk temasından kaçının.
  • S20/21 Uygulama alanında sigara içmeyin, yemek yemeyin.
  • Arı ve Balıklarda kullanmayın.
  • Atık ambalajların bertarafı ulusal ve yerel kurallara göre yapılmalıdır.

İLK YARDIM ÖNLEMLERİ

  • Ürün yanlışlıkla yutulmuşsa kişiyi kesinlikle kusturmayın, ürün etiketi ile birlikte derhal doktora götürün.
  • Gözle yoğun temas ettiyse gözünüzü bol su ve sabun ile yıkayın .
  • Zehirlenme şüphesi söz konusu olduğunda Ulusal Zehirlenme Merkezinin (UZEM) 114 No’lu telefonun arayın. Zehirlenme belirtileri, baş dönmesi, halsizlik hali, mide bulantısı ve kusmadır.